Založ si blog

Kultúrna vojna na Slovensku sa odohráva medzi globalistami a obhajcami národných záujmov

Politika strán ako OĽaNO a SaS sa vyčerpala. V prípade OĽaNO treba hovoriť nahlas aj o bianko záväzku, ktorí podpísali jeho poslanci, a to, že “nebudú kritizovať EÚ a NATO” a spochybňovať naše členstvo v týchto štruktúrach. Pokojne to volajme ich verejný globalistický záväzok.

Ten kto dne sledoval televízne politické debaty dospel k jednoduchému a pravdivému konštatovaniu. Budúce červené línie medzi politickými stranami na Slovensku sa už nebudú vinúť na vymedzeniach ľavica – pravica, liberáli – socialisti alebo dokonca opozícia a koalícia. Hlasovaním o uznesení NR SR ku Globálnemu migračnému paktu sa slovenská politická scéna rozdelila na tých, ktorí obhajujú globalizmus na Slovensku a tých, ktorí stoja za slovenskou štátnosťou ako hodnotou samou o sebe.

Tí, ktorí dnes mali možnosť počúvať Igora Matoviča, Ivana Švejnu, Martina Klusa, či Martina Poliačika pochopili, že títo páni a ich politické subjekty nie sú garantmi pokračovania slovenskej štátnosti, tej ktorá sa zrodila 1. januára 1993.

Bolo by dobré, keby sme o tom začali na Slovensku otvorene hovoriť a veci nazývali pravými menami. Sme uprostred kultúrnej vojny. Migrácia, zachovanie nášho tradičného spôsobu života, jednoducho našej identity sú dnes kultúrno-etické otázky, ktoré determinujú pre budúcnosť aj rozdelenie slovenskej politickej scény.

Politika strán ako OĽaNO a SaS sa vyčerpala. V prípade OĽaNO treba hovoriť nahlas aj o bianko záväzku, ktorí podpísali jeho poslanci, a to, že “nebudú kritizovať EÚ a NATO” a spochybňovať naše členstvo v týchto štruktúrach. Pokojne to volajme ich verejný globalistický záväzok.

SaS sa svojim zdržaním v hlasovaní o migračnom pakte a dnes vajataním ústami odchovanca globalistických mimovládok Martina Klusa vyfarbila úplne sama. V jej politike absentuje niečo čomu sa hovorí štátotvorný rozmer. Je ťažké to priateľom v SaS vysvetľovať, keď tomu nikdy nerozumeli a rozumieť nebudú.

Je však nutné o tom hovoriť na verejnosti – občanom. Akú budúcu vládu chceme po parlamentných voľbách? Chceme vládu globalistov, ktorých dnes reprezentujú OĽaNO, SaS, Spolu a Progresívne Slovensko?

Dnešné nedeľné politické relácie dali na tieto otázky podľa mňa odpoveď. Odpoveď. do ktorej boli parlamentní politici dotlačení tlakom verejnosti. Nedá mi nespomenúť, že na začiatku tohoto tlaku stál Štefan Harabin, ktorý prvý poukázal na dôsledky Globálneho migračného paktu a ktorý prvý hovoril o Marakéši, hoc bol vysmiaty a dehonestovaný mainstreamom.

Dnes sa väčšina smeje Poliačikovi, či Klusovi a ich táraninám. V kultúrnej vojne na Slovensku sa už mainstream tvorí  úplne inde. Je komické a zároveň príznačné, že  globalisti ako Matovič, Poliačik, Klus, či Švejna si to uvedomili až teraz. Slovenské myslenie im totiž bolo vždy cudzie.

 

Politiku ovládli exoti, šašovia a liberálna lúza

15.08.2019

Jeden – šéf progresívcov, fajčil marihuanu, ochutnal aj opojné účinky LSD a dokonca sú podozrenia, že nebol len konzumentom, ale aj dílerom (5 gramov bieleho). Zbohatol na start-upoch, o ktorých viac »

Odpútať Slovensko od V4 by bolo prehrou

16.07.2019

Ideológ liberalizmu Michal Havran na autorskej strane denníka SME opäť priamočiaro naznačuje, čo bude hlavná úloha prezidentky Čaputovej. Okrem vytrvalej podpory Progresívneho Slovenska a liberálnej viac »

Čaputová – Truban – Hlina

15.07.2019

Prezidentka Čaputová plní od svojho nástupu do úradu úlohy na 100% a drží líniu, ktorú vytýčili jej chlebodarcovia. V kontexte zoskupenia krajín V4 je v pozícii trójskeho koňa, voči stávajúcim viac »

muž, brúska, rezbár, práca, drevo

Česi potrebujú ľudí, lákajú aj Filipíncov, Indov či Kazachov

24.08.2019 21:28

České firmy už dlhší čas zápasia s nedostatkom pracovných síl. Zamestnávateľom v Česku chýba až pol milióna pracovníkov.

franúzsko, summit G7

Vo francúzskom Biarritzi sa začal summit vyspelých ekonomík G7

24.08.2019 21:08, aktualizované: 21:25

Otázka, či je G7 stále relevantným a efektívnym fórom pre riešenie globálnych problémov, nadobúda na naliehavosti.

osobny bankrot

Osobný bankrot využili desaťtisíce ľudí, vrátane špekulantov

24.08.2019 17:50

Inštitút osobného bankrotu doteraz využili na Slovensku desaťtisíce ľudí. Vyplýva to zo štatistík ministerstva spravodlivosti.

duhový pride 2019, pochod, bratislava, dúha, vlajka

Centrom Košíc prešli stovky účastníkov dúhového pochodu

24.08.2019 17:47

Cieľom je podľa organizátorov vytvorenie priestoru, v ktorom títo ľudia môžu verejne prežiť svoju identitu.

Peter Sokol

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 30
Celková čítanosť: 85056x
Priemerná čítanosť článkov: 2835x

Autor blogu

Kategórie