Založ si blog

TA3 v službách novej Kiskovej strany

Keď sa spravodajská televízia prepožičia na stranícku propagandu prezidentovej strany

Pokiaľ má demokracia fungovať, tak musia platiť určité pravidlá. Ak neplatia, tak tu máme karikatúru demokracie. Prezident republiky Andrej Kiska napľul do očí všetkým slušným občanom tohto štátu. Považujem to za hrubé zneužitie funkcie prezidenta na jednostranné a nekritické propagovanie svojej ohlásenej politickej strany a to ešte v úrade prezidenta. Je to viac ako nechutné, keď v priamom prenose takzvane nadstranícky prezident blúzni o nejakej stredovej strane, rozumej „všeobjímajúcej“. Strana, podľa jeho vlastných slov, nemá byt ani príliš vľavo ani príliš vpravo, ani príliš konzervatívna, ani príliš liberálna. Teda podľa slniečkársko-kaviarenského slovníka pre všetkých „slušných ľudí“. Zrejme mu niekde v pozadí radia pani profesorka sociológie a expertka na politiku pani Radičová spolu s osvedčenými kádrami z prezidentského paláca, ktorých politická orientácia je determinovaná nenávisťou k vlastnému štátu. Vytváranie obrazu nepriateľa v podobe personifikovaného zla, teda Fico – Kotleba – Harabin, svedči o propagandistickej masáži ničoho sa neštítiacich globalistov a neomarxistov, ktorí sa zakrývajú liberálnou demokraciou.

Že sa aj spravodajská televízia, ktorá mala doteraz, aký taký kredit, prepožičia k takejto nechutnosti, to považujem, povedané slovami básnika Majakovského, za  „zaucho verejnému vkusu“.

Kiska šíri nenávisť v priamom prenose

18.04.2019

Kiska, ako dosluhujúci prezident svojimi poslednými verejnými vystúpeniami nenechal nikoho na pochybách či je ešte prezidentom všetkých občanov. Vedomý si zatiaľ svojej beztrestnosti začal viac »

Vojna začala, progresívci útočia

17.04.2019

Prečo neveriť naratívu o neúplatných a osvietených liberálnych progresívcoch, vedených len dobrými úmyslami a chcejúcich len to najvyššie dobro pre budúcnosť tejto krajiny a spoločného viac »

Progresívec v kresle primátora, resp. progresívna Bratislava

12.04.2019

Ako ide Vallo zdierať majiteľov áut Veľká nádej bratislavskej kaviarne, novozvolený primátor Bratislavy Matúš Vallo sa pustil do práce. Tento liberálny hipster, obľúbenec bratislavskej kaviarne viac »

Líbya / Chálifa Haftar /

Sily lojálne vláde v Tripolise spustili protiofenzívu

20.04.2019 21:55

"Spustili sme novú fázu (proti)útoku. Bol vydaný povel postupovať a obsadzovať územie," uviedol hovorca síl verných vláde národného porozumenia v Tripolise.

Sudán / Umar Bašír /

Zosadeného sudánskeho prezidenta Bašíra vyšetrujú pre finančné delikty

20.04.2019 21:20

Zosadeného sudánskeho prezidenta začali vyšetrovať pre podozrenie z prania špinavých peňazí a nezákonného vlastníctva veľkého množstva zahraničnej meny.

Viktor Orbán

Seehofer nesúhlasí s kritizovaním spôsobu vládnutia Orbána

20.04.2019 20:16

"Nie som ochotný pochybovať o Orbánovi ako o demokratovi," povedal Seehofer.

Kosovo / Sýria / repatriácia

Zo Sýrie repatriovali 110 Kosovčanov, prevažne manželiek a detí džihádistov

20.04.2019 19:18

Išlo prevažne o manželky a deti džihádistov, ktorí odišli bojovať do sýrskej občianskej vojny.

Peter Sokol

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 17
Celková čítanosť: 38068x
Priemerná čítanosť článkov: 2239x

Autor blogu

Kategórie