Založ si blog

V krajine absurdít hrá Smer na prezidenta Lajčákom a Kubišom súčasne

Smer hovorí, že by Lajčáka bral za kandidáta na prezidenta, aj keď ten hrozí demisiou pri migračnom pakte. Zároveň by Smer bral za kandidáta aj Kubiša, ktorý hovorí, že ho vyzývajú rôzne osobnosti a Blanár zo Smeru hovorí, že by bol Kubiš prijateľným kandidátom pre Smer. Ak tomu nerozumiete, nie ste jediní na Slovensku.

Normálny človek by si myslel, že Nežná revolúcia znamenala nástup kapitalizmu, no podľa  vyjadrenia druhého najvyššieho ústavného činiteľa na Slovensku to tak nebolo. Zdá sa vám to absurdné? Nie je to jediná vec z batôžka absurdít, ktoré si na Slovensku za posledné týždne zažívame.

Smer rozohral hru o svojho prezidentského kandidáta takým spôsobom, dovolím si tvrdiť, že napokon už ani on netuší, kto ním nakoniec bude. A do toho ten Globálny migračný pakt OSN.

Smer hovorí, že by Lajčáka bral za kandidáta na prezidenta, aj keď ten hrozí demisiou pri migračnom pakte. Zároveň by Smer bral za kandidáta aj Kubiša, ktorý hovorí, že ho vyzývajú rôzne osobnosti a Blanár zo Smeru hovorí, že by bol Kubiš prijateľným kandidátom pre Smer. Ak tomu nerozumiete, nie ste jediní na Slovensku.

Ak vám to nestačí, stačí sa pozrieť na výroky Miroslava Lajčáka v roku 2015 pri migračnej kríze a  jeho kandidatúre na generálneho tajomníka OSN. Žiadne nezhody so Smerom nenájdete. Miroslav Lajčák patril k najtvrdším kritikom migračných kvót.

Rozohratá hra Smeru o prezidentského kandidáta traumatizuje Slovensko už niekoľko týždňov. Ukazuje však dve veci. Po prvé personálne zúfalstvo najsilnejšej politickej strany, ktorá sa touto hrou defintívne vydala na cestu HZDS a SDKÚ. Po druhé Smer nám odkazuje  že politika nie je služba verejnosti a jeho vlastné mocenské partikulárne záujmy jednotlivcov v Smere sú viac ako obyčajný človek na Slovensku.

Miroslav Lajčák slúži iba sebe, Smer slúži iba k vlastnému prežitiu a začína pripomínať hada ktorý si požiera vlastný chvost. Navyše Smer hrá v prezidentskej kanidatúre Lajčákom aj Kubišom súčasne.

V tomto momente platí ešte jedna vec. Ak sa toho Miroslav Lajčák zúčastňuje vedome a aktívne, mal by odstúpiť okamžite, pretože zo Slovenska si robí dobrý deň a čaká, že mu to tu všetci zožerieme aj s navijákom.

Politiku ovládli exoti, šašovia a liberálna lúza

15.08.2019

Jeden – šéf progresívcov, fajčil marihuanu, ochutnal aj opojné účinky LSD a dokonca sú podozrenia, že nebol len konzumentom, ale aj dílerom (5 gramov bieleho). Zbohatol na start-upoch, o ktorých sme pred pár rokmi nemali ani šajnu. To má byť budúci premiér podľa „novej“ liberálnej opozície. Ďalší z nových politikov má byť na čele Spolu. Ten však už toľkokrát [...]

Odpútať Slovensko od V4 by bolo prehrou

16.07.2019

Ideológ liberalizmu Michal Havran na autorskej strane denníka SME opäť priamočiaro naznačuje, čo bude hlavná úloha prezidentky Čaputovej. Okrem vytrvalej podpory Progresívneho Slovenska a liberálnej ideológie je to dovolím si citovať autora „odpútať Slovensko od V4“. Presne v duchu hesla treba zaútočiť na najslabší článok reťazca. Autor podsúva myšlienku, že [...]

Čaputová – Truban – Hlina

15.07.2019

Prezidentka Čaputová plní od svojho nástupu do úradu úlohy na 100% a drží líniu, ktorú vytýčili jej chlebodarcovia. V kontexte zoskupenia krajín V4 je v pozícii trójskeho koňa, voči stávajúcim trom štátom, ktoré v rámci krajín EU jednoznačne zastávajú národno-konzervatívne stanovisko pri vyjednávaní o budúcej podobe EU, čo sa ukázalo aj pri nominácii na [...]

Medveď / Arthur /

Lichtenštajnský princ zastrelil najväčšieho medveďa v Rumunsku, prípad sa vyšetruje ako možné pytliactvo

06.05.2021 08:17, aktualizované: 08:56

Princ Emanuel dostal výnimku na odstrel agresívnej medvedice, zastrelil však 17-ročného samca, ktorý sa k okolitým domom nikdy nepribližoval. Lov medveďov je v Rumunsku zakázaný.

Milan Ftorek

Aktivista: Viceprimátor Martina sa mi vyhráža

06.05.2021 07:51

Po kritike parkovacej politiky v Martine a odkazu, že viceprimátor, jeden z autorov projektu, by sa mal hanbiť, padli slová o trestnom oznámení.

Zbraň / Nábojnica / Streľba /

Južná Karolína kvôli nedostatku smrtiacich injekcií zavádza popravy zastrelením

06.05.2021 07:45

Od roku 1977, keď bol v USA obnovený trest smrti, popravcovia zastrelili celkom troch väzňov, všetkých v štáte Utah.

Finnegan Lee Elder

Dvojicu Američanov, obvinenú z vraždy policajta, odsúdili v Taliansku na doživotie

06.05.2021 06:37

Lee Elder (21) sa k vražde 35-ročného karabiniera priznal, Natale-Hjorth (21) pomohol skryť vražednú zbraň, a preto podľa talianskeho práva čelil rovnakému obvineniu z vraždy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 30
Celková čítanosť: 109537x
Priemerná čítanosť článkov: 3651x

Autor blogu

Kategórie