Založ si blog

Rodina je otec, mama a deti, nie rodič 1 a rodič 2! Aj o tom budeme rozhodovať v eurovoľbách!

Francúzsky parlament v stredu večer schválil nový školský zákon. Mimo povinnú dochádzku od troch rokov prešiel oboma komorami aj návrh meniaci doterajší školský formulár progresívnym neomarxistickým smerom. Namiesto kolóniek “matka” a “otec” sa od nového školského roka budú rodičia zapisovať do kolóniek “rodič 1” a “rodič 2”.

Uvedenie homosexuálneho rodičovstva do školského zákona vyvolalo očakávané odmietavé reakcie zo strany konzervatívnych a kresťansky orientovaných poslancov.

Pre spravodlivosť treba dodať, že vláda ho neodporúčala, no napriek tomu prešiel prvým čítaním vo francúzskom Národnom zhromaždení.  Ako to už pri týchto politických témach býva, profesionálni marketéri od progresívcov a neomarxistov dali tejto zvrhlej hre vábivý názov “za školu plnú dôvery”. Ich perfídnosť sa totiž vždy skrýva za vzletné a v konečnom dôsledku prázdne slová.
Dokonca francúzsky minister Jean-Michel Blanquer a predkladateľka zákona Anne-Christine Langová proti dodatku protestovali.

Zavedenie termínov “rodič 1” a “rodič 2” do školských formulárov má za cieľ “zakotviť v legislatíve rodinnú diverzitu detí”, vysvetlila pre francúzske médiá autorka dodatku Valerie Petite z hnutia Vpred!

Pri pohľade na ciele neomarxistov a progresívcov by sme mali byť vždy obozretní. Podobných ako vo Francúzsku máme tu na Slovensku, ktorí už sú “Spolu za Slušné Progresívne Slovensko”.

Samotný pojem “rodinná diverzita detí ” je len pokračovaním a legalizovaním problému, ktorý vznikol povolením adopcie detí homosexuálnymi pármi. Ak by k povoleniu nedošlo o žiadnej “rodinnej diverzite” by sme nehovorili. Salámová metóda na Západe funguje už roky. Najprv sú to registrované partnerstvá, potom “manželstvá pre všetkých”, pokračuje to adopciou detí a na konci dňa sa hovorí o rodinnej diverzite a rodičovi jedna a dva. Povolením prvého sa do pár rokov rúca celý koncept tradičnej rodiny.

Neomarxisti a progresívci to budú zaklínať “dôverou v školu”, “rodovou demokraciou”, „diverzitou sexuality a sociálnych rolí “, dokonca sú ochotní ísť tak ďaleko a hovoriť, že pojem ako otec, mama, deti je buržoázny prežitok lebo “pokrok” nezastavíte.

Nuž odkážme im, že Slovensko je kresťanskou krajinou, krajinou kde tradičné hodnoty ako rodina pozostávajúca z otca, mamy a detí sú našou prirodzenou výbavou národnej identity.

My s kolegami v NÁRODNEJ KOALÍCII  máme program “Miliarda pre rodiny”, tento program nie je len floskulou, je to program ako namiesto imigrácie a riešenia demografie “dovozom Afriky do Európy” pomôcť slovenským rodinám a slovenským deťom. Tento program je identický s tým, čo dnes hovoria Matteo Salvini alebo Viktor Orbán. Nie je preto ani tajomstvo, že sú to naši politickí partneri v zápase o eurovoľby. V nich sa nakoniec bude aj rozhodovať o tom, či rodina zostane nedotknutá zvrhlými chúťkami neomarxistov a progresívcov.

V eurovoľbách sa totiž nerozhoduje len o imigrácii, ale aj o tom, či zostaneme tým, kým sme. Rodinami otcov, mám a detí, slovenským národom, ktorý chráni štít kresťanstva.

Politiku ovládli exoti, šašovia a liberálna lúza

15.08.2019

Jeden – šéf progresívcov, fajčil marihuanu, ochutnal aj opojné účinky LSD a dokonca sú podozrenia, že nebol len konzumentom, ale aj dílerom (5 gramov bieleho). Zbohatol na start-upoch, o ktorých sme pred pár rokmi nemali ani šajnu. To má byť budúci premiér podľa „novej“ liberálnej opozície. Ďalší z nových politikov má byť na čele Spolu. Ten však už toľkokrát [...]

Odpútať Slovensko od V4 by bolo prehrou

16.07.2019

Ideológ liberalizmu Michal Havran na autorskej strane denníka SME opäť priamočiaro naznačuje, čo bude hlavná úloha prezidentky Čaputovej. Okrem vytrvalej podpory Progresívneho Slovenska a liberálnej ideológie je to dovolím si citovať autora „odpútať Slovensko od V4“. Presne v duchu hesla treba zaútočiť na najslabší článok reťazca. Autor podsúva myšlienku, že [...]

Čaputová – Truban – Hlina

15.07.2019

Prezidentka Čaputová plní od svojho nástupu do úradu úlohy na 100% a drží líniu, ktorú vytýčili jej chlebodarcovia. V kontexte zoskupenia krajín V4 je v pozícii trójskeho koňa, voči stávajúcim trom štátom, ktoré v rámci krajín EU jednoznačne zastávajú národno-konzervatívne stanovisko pri vyjednávaní o budúcej podobe EU, čo sa ukázalo aj pri nominácii na [...]

Vladimir Putin / Alexander Lukašenko /

Lukašenko pred Putinom odsúdil ľudí, ktorí sa chcú vyhnúť službe v ruskej armáde

26.09.2022 21:43, aktualizované: 21:45

"Nech si utekajú," povedal bieloruský prezident Putinovi počas stretnutia v juhoruskom Soči.

Viktor Orbán

Orbán: Protiruské sankcie sa obrátili proti Európe

26.09.2022 19:05

Maďarský premiér vyzval na prímerie na Ukrajine a uviedol, že protiruské sankcie škodia európskej ekonomike.

Edward Snowden

Putin udelil Snowdenovi ruské občianstvo

26.09.2022 18:51

Bývalý spolupracovník amerických tajných služieb pred takmer desiatimi rokmi zverejnil utajované informácie o americkej elektronickej špionáži.

Japonsko / vlajka /

Ruská FSB zadržala japonského konzula, dôvodom je údajná špionáž

26.09.2022 18:30

Správa o zadržaní diplomata prišla len niekoľko hodín po tom, čo Japonsko oznámilo ďalšie sprísnenie svojich protiruských sankcií.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 30
Celková čítanosť: 120504x
Priemerná čítanosť článkov: 4017x

Autor blogu

Kategórie